Po dwóch karnych z trzema punktami. Drugi zespół Podgórza dopisuje kolejne punkty do swojego dorobku. W dzisiejszym dniu ograna została ekipa Tyńca, która poległa na Dekerta 2:0. Obie bramki padły po rzutach karnych. Pierwszego w pierwszej połowie wykorzystał Niemirski, a w końcówce spotkania poszkodowany Wiater W. sam wymierzył sprawiedliwośc i ustalił wynik. Drużyna Podgórza nie wykorzystała w tym meczu kilku stuprocentowych sytuacji. W pierwszych 45-minutach wyborną okazję mieli Niemirski oraz Sapała, lecz żaden nie potrafił skierowac futbolówki do siatki, a w drugiej odsłonie ponownie Sapała znalazł się bez krycia, lecz tym razem minimalnie przestrzelił. Dogodną okazję miał jeszcze Marzec, który nie zamknął centry z prawej strony.