Pierwszoligowy skład bez szans w spotkaniu z Podgórzem!

Wygrywamy pierwsze spotkanie tej wiosny przy Dekerta 21 pokonując Rysy Bukowina Tatrzańska 2:1. Zawodniczki z pierwszej drużyny, które wzmocniły Rysy w związku z przerwą na boiskach pierwszej ligi, nie były w stanie dotrzymać kroku Podgórzankom.

Nasze zawodniczki od początku forsowały bramkę przeciwniczek. Na gola czekaliśmy do 32. minuty, kiedy piłkę do bramki wpakowała Monika Markiewicz, debiutująca tej wiosny w barwach Podgórza.

Przeciwniczki próbowały odrobić stratę w drugiej połowie, jednak ich liczne ataki odbijały się od naszej obrony. Na 10 minut przed końcem Aleksandra Chmura technicznym uderzeniem podwyższyła nasze prowadzenie na 2:0. Wydawało się, że wynik spotkania jest ustalony, jednak Rysy, korzystając z chwili dekoncentracji naszej drużyny, w ostatnich minutach strzeliły bramkę kontaktową. Podgórze nie dało sobie jednak odebrać prowadzenia i pewnie zdobyło 3 punkty.