Nowy sezon za progiem.

Zarząd MZPN dokonał już podziału grup krakowskich klas okręgowych. Utrzymany został podział na regiony, tzn. w pierwszej grupie grają drużyny z podokręgu Kraków-Olkusz, w drugiej z podokręgu Kraków, a w trzeciej Wieliczka-Myślenice.

Podgórze zatem zmierzy się ze wszystkimi zespołami, które grały z nami w zeszłym sezonie (poza spadkowiczami oraz awansującym Dalinem). Dwaj beniaminkowie, to zwycięzcy swoich grup w A-klasie zeszłego sezonu. Wisła Jeziorzany oraz Iskra Radwanowice awansowały do okręgówki i to z nimi przyjdzie się zmierzyć podopiecznym Grzegorza Patera. Nową drużyną w tej grupie jest ekipa Bronowianki, która została przesunięta z grupy pierwszej.

Skład II grupy krakowskiej klasy okręgowej: Kaszowianka Kaszów, AP Kmita Zabierzów, Nadwiślan Kraków, Prokocim Kraków, Garbarnia II Kraków, Borek Kraków, Clepardia Kraków, Piast Wołowice, Tęcza Piekary, Podgórze Kraków, Świt Krzeszowice, Bronowianka Kraków, Wisła Jeziorzany, Iskra Radwanowice.

Spotkanie terminarzowe odbędzie się we czwartek (21 lipca) o godzinie 12.30 w siedzibie Związku.