Nowości na stronie !!!

Serwis Futbolowo.pl ciągle się rozwija dzięki czemu co jakiś czas mamy dla Was, naszych czytelników kilka porcji nowości na stronie.

Wraz z ostatnią aktualizacją dodany został moduł szczegółowych statystyk nadchodzącego spotkania. Jeżeli chcecie przyjrzeć się jak dotąd radził sobie zespół Podgórza w pojedynkach ze zbliżającym się rywalem oraz sprawdzić jak oba zespoły radziły sobie w pięciu ostatnich kolejkach, wystarczy w module po prawej stronie "Następny mecz" kliknąć na zbliżające się spotkanie. Po przekierowaniu na stronę spotkania należy w górnej części wybrać "Statystyki" i ujrzymy wtedy wszystkie spotkania jakie między sobą rozegrały zainteresowane zespoły.

Od dnia dzisiejszego dajemy Wam możliwość śledzenia rozgrywek naszych Trampkarzy oraz Młodzików. Do tej pory, aby sprawdzić terminarz bądź tabelę którejś z tych drużyn trzeba było szukać na stronie Związku. Teraz wystarczy na naszej stronie kliknąć w Menu w górnej części zakładkę "Młodzież" i wybrać odpowiedni odnośnik do terminarza.

Jeżeli chcecie szybko sprawdzić kiedy rozgrywane jest najbliższe spotkanie, wystarczy po prawej stronie w module "Poprzedni/Następny Mecz" za pomocą strzałek wybrać odpowiednie rozgrywki.
Tak samo trzeba postąpić, by niżej, również po prawej stronie zobaczyć wyniki ostatniej kolejki bądź układ tabeli ligowej.

Przeczytaj również:
MŁODZICY NA WIOSNĘ ZAGRAJĄ W GRUPIE WSCHODNIEJ