Niełatwy rywal na naszej drodze.

W nadchodzącą sobotę (17.09) drużynę Podgórza czeka wbrew pozorom ciężkie spotkanie. Mimo, że nasz najbliższy rywal, Świt Krzeszowice zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli, to drużyna Podgórza jeszcze nie wygrała z tym przeciwnikiem.

Po pięciu kolejkach obecnego sezonu Świt zajmuje ostatnie, czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu. Krakowianie grają na razie w kratkę i plasują się w tym momencie na ósmej lokacie, a na koncie mają sześć punktów.

W dotychczasowych meczach obydwu drużyn trzykrotnie zwyciężali piłkarze z Krzeszowic (dwa razy dość wysoko), a raz padł remis. Najlepiej w tych pojedynkach radzi sobie Dominik Dąbek, który w dwóch meczach aż pięciokrotnie pokonywał bramkarzy Podgórza.

Najbliższe spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywali w Krzeszowicach o godzinie 16.30.