Nie ma jak w domu❗

W dniu dzisiejszym nasza drużyna wreszcie mogła zagrać przed własną publicznością, w samo południe rozpoczęło się spotkanie 17 kolejki krakowskiej A klasy, w którym KSP podejmowało Liszczanke Liszki.

Od początku gospodarze zaczęli atakować i coraz bardziej zbliżali się do bramki gości.
Po kolejnej składnej akcji pierwszą bramkę zdobył Michał Żerdecki.
Goście próbowali odpowiedzieć ale akcje kończyły się jedynie na niecelnych strzałach. Pod koniec pierwszej połowy swoją precyzję pokazał Marcin Kłagisz, który pięknie uderzył z przed pola karnego nie dając szans bramkarzowi Liszczanki zdobywając swoje premierowe trafienie dla Podgórza.

W drugiej połowie goście przez chwilę próbowali wziąć sprawy w swoje ręce jednak to gospodarze do końca meczu rządzili przy Dekerta 21.
W konsekwencji do bramki dwukrotnie trafił jeszcze Michał Żerecki zdobywając hat-tricka, drugą bramkę dołożył Marcin Kłagisz oraz w samej końcówce po podaniu Wojtka Ochałka wynik ustalił pewnym strzałem na pustą bramkę Michał Kierot.
Wynik mógł być jeszcze okazalszy, ale niestety rzutu karnego dla Podgórza nie strzelił Marcin Wiater.

14.04.2018 (sobota) 12:00.
A klasa (Kraków II) 17 kolejka.

KS Podgórze Kraków 6-0 Liszczanka Liszki

Michał Żerdecki