Musimy punktować.

W nadchodzącą sobotę (20.05) drużyna Podgórza rozegra swój dwudziesty drugi mecz w tym sezonie. Naszym przeciwnikiem będzie ekipa Iskry Radwanowice.

Nasi rywale mają na swoim koncie 28 punktów i zajmują bezpieczną siódmą lokatę w tabeli. Zespół Iskry od czterech spotkań nie potrafi wygrać, po dwóch porażkach ostatnio nastąpiły dwa remisy. Krakowianie w tej chwili zajmują miejsce na samym dole tabeli i bardzo potrzebują punktów.

w bezpośrednich pojedynkach tych ekip w ligowym spotkaniu wygrała Iskra, która rozbiła nasz zespół 6:0. W drugim meczu, który odbył się w ramach Pucharu Polski Podgórze pokonało zespół rywali 4:0.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00 na sztucznym boisku przy ulicy Dekerta 21.