Młodzież tylko z punktem.

W ten weekend drużyny młodzieżowe zdobyły tylko jeden punkt. Juniorzy swoje spotkanie przegrali w Gaju z Gajowianką 3:5. W 30 minucie było już trzy zero dla gospodarzy. W doliczonym czasie gry pierwszego gola zdobyli gracze Podgórza, a strzelcem został Radosław Piotrowski, który wykorzystał rzut karny. W drugiej części gry rywale trafili do siatki jeszcze dwukrotnie, a krakowianie odpowiedzieli również dwoma golami Bartosza Nowaka.

Skład: Apostolski - Dzierżek, Karpiński, Kudzia, Miśkiewicz (25' Pater), Młynarczyk, Nejman (20' Sierant), Nowak, Pieterwas, Piotrowski, Wendel

Swój mecz rozgrywali także Trampkarze, którzy w Wołowicach zdobyli jeden punkt. Podgórze co wyszło na prowadzenie, to rywale odpowiadali bramką w ciągu pięciu minut. Przy stanie 3:3 to gospodarze strzelili pierwsi czwartą bramką, a wyrównał w 47 minucie Muzyk. Wcześniejsze bramki zdobywali Kacper Strzelec, Sergiusz Smela oraz Kamil Pietruszewski.

Skład: Larysz - Czabara, M.Kasprzyk, Liberek, Muzyk, Pietruszewski, Rybałtowski, M.Smela, S.Smela, Strzelec, Taźbirek oraz Kudzia, Uznański

_______________________________________
W tym tygodniu rozegrane zostaną dwa mecze i oba przez Trampkarzy. We środę zmierzymy się z Armaturą, natomiast w weekend (sobota) pojedziemy do Skotnik.