Mecz ostatniej szansy.

W najbliższą sobotę (03.06) zespół Podgórza rozegra swój dwudziesty czwarty mecz w rozgrywkach krakowskiej klasy okręgowej grupy drugiej. Naszym przeciwnikiem będzie bardzo dobrze znany nam zespół Kmity Zabierzów.

Piłkarze z Zabierzowa są bardzo blisko utrzymania się w lidze. W tej chwili ich przewaga nad strefą spadkową na trzy kolejki przed końcem sezonu wynosi siedem punktów i musiałby stać się jakiś kataklizm żeby drużyna Kmity spadła do niższej klasy rozgrywkowej. Co innego do powiedzenia mają podopieczni Grzegorza Patera, którzy wciąż okupują miejsce w strefie spadkowej, a do bezpiecznej pozycji strata wynosi pięć punktów.

W bezpośrednich pojedynkach tychże drużyn krakowianie jeszcze nigdy nie wygrali ze swoim rywalem. Z jedenastu rozegranych do tej pory spotkań aż dziewięć zakończyło się podziałem punktów. Dopiero w zeszłym roku zespół Kmity znalazł sposób na krakowian i dwukrotnie pokonał naszą drużynę.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00 na sztucznym boisku przy ulicy Dekerta 21.