Lotnik pokonany.

Drużyna Podgórza pokonała na własnym obiekcie słabo spisujący się zespół Lotnika Kryspinów 2:1, choć rywale nie dali łatwo się ograć. Oba zespoły stwarzały sobie sytuacje bramkowe, jednak w pierwszej połowie została wykorzystana tylko jedna. W 27minucie piłka została zagrana do Gawędy przed szesnastkę, nasz zawodnik zagrał z pierwszej piłki nad obrońcą i niezdecydowanie golkipera wykorzystał Ochałek pakując futbolówkę do siatki. W tej części meczu okazje mieli jeszcze inni zawodnicy. Próbował Hąc z wolnego, Bańka z dystansu czy znów Ochałek z boku pola karnego.
W drugiej odsłonie gospodarze szukali drugiej bramki, aby dobić rywala i spokojnie kontrolować dalszy przebieg meczu. Nie udało się zdobyć bramki, a sytuację miał m.in Sapała, ale minimalnie przestrzelił. Rywale również mieli okazje, ale dobrze interweniował Grabowski. Drugiego gola gospodarzom udało się zdobyć w ostatnim kwadransie gry. Ochałek odebrał piłkę obrońcy i popędził w stronę bramki, będąc w polu karnym wyłożył futbolówkę A.Paterowi i Krakowianie prowadzili 2:0. Szanse podwyższenia wyniku miał Hołyś, który uderzał z rzutu wolnego, jednak bramkarz gości na raty obronił strzał. Przyjezdni swoją bramkę zdobyli w 90minucie z rzutu karnego, podyktowanego za faul Muskalskiego pod linią końcową. Rywale kończyli nawet mecz w dziesiątkę, ponieważ jeden z obrońców sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Ochałka.