Ligę czas zacząć !!

Po nieco ponad trzech miesiącach przerwy na zieloną murawę powrócą piłkarze krakowskich okręgówek. W najbliższą sobotę (25.03) podopieczni Grzegorza Patera rozegrają pierwszy mecz w rundzie wiosennej, a przeciwnikiem będzie drużyna Kaszowianki Kaszów.

Podgórze po jesiennych zmaganiach jest na dwunastym miejscu z dorobkiem 12 punktów. Strata do zespołów znajdujących się przed nami jak i przewaga nad dwoma zespołami za plecami naszego zespołu jest niewielka, więc w każdej kolejce możemy spodziewać się przetasowań w tabeli. Piłkarze Kaszowianki obecnie zajmują trzecie miejsce ze stratą sześciu punktów do liderującego Prokocimia.

W jesiennym pojedynku tych zespołów padł dość wysoki wynik, Kaszowianka wygrała 5:0. W spotkaniach tych ekip zazwyczaj pada duża ilość bramek (średnio 4,5).

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku Bronowianki, gdyż przy Dekerta jeszcze przez dwa tygodnie będzie rozłożony balon. Początek o godzinie 11.00.