Leśnik lepszy w sparingu.

Drugi zimowy sparing za naszym zespołem. Niestety nasi zawodnicy znów musieli uznać wyższość rywali i po raz drugi w okresie przygotowawczym przegrali swoje spotkanie. Lepszy okazał się zespół Leśnika Gorenice, który w pewnym momencie prowadził aż 3:0.

Spotkanie rozgrywane było w trzech 30minutowych tercjach. Rywale w pierwszej z tych trzech tercji zdobyli jednego gola po składnej akcji. Podgórze choć próbowało to ani w pierwszej ani w drugiej nie potrafiło trafić do siatki. Drużyna Leśnika nie miała problemów i w kolejnej połowie trafiła dwukrotnie, a gol na trzy zero był ozdobą tego pojedynku. Zawodnik Leśnika kapitalnie uderzył z dystansu, a futbolówka trafiła w samo okienko odbijając się od poprzeczki.

Podgórze miało kilka sytuacji aby zdobyć bramkę. Z dystansu uderzał Ochałek czy Pater, ale nie trafili do siatki. Świetną okazję miał Bańka, który dostał wycofaną piłkę w polu karnym, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem. Z dalszej odległości próbował także Pitala, ale tak jak poprzednicy nie zdobył gola.

Dopiero w trzeciej odsłonie tego meczu krakowianie zdołali pokonać golkipera rywali. Obie bramki zdobył Ochałek, który najpierw uderzył między stojącymi w murze zawodnikami, a następnie pokonując bramkarza w pojedynku sam na sam.

Skład: Grabowski - Szaroń (60' Testowany 2), Muskalski, Testowany 1 (10' Matoga), Brown (60' Testowany 1) - Chryczyk, Bańka, Pitala (75' Zalewski), Zalewski (30' Niemirski) - Ochałek, Pater (75' Krzywonos)