Klasyfikacja strzelców KO II po XV kolejce.

15 kolejka nie przyniosła wielu bramek. W czubie klasyfikacji strzelców nic się nie zmieniło. W tej kolejce najlepsi nie pomogli swoim ekipom i nie zdobyli żadnej bramki. Jedynie dzięki dwóm bramkom Łęcki (Piast) ma już na koncie 12 trafień.
Brakuje nam strzelców bramek z meczu Skawinka-Tramwaj, jeżeli ktoś ich zna bardzo prosimy o kontakt :).

Klasyfikacja strzelców V Ligi Krakowskiej (grupa II):

14 goli - Kucabiński (Prokocim), Przeniosło M. (Proszowianka)
12 goli - Stanek (Proszowianka), Hul (Proszowianka), Łęcki (Piast)
10 goli - Przeniosło A. (Proszowianka)
9 goli - Dębski (Proszowianka), Kosmal (Kaszowianka), Cichy (Garbarnia II)
8 goli - Ochałek (Podgórze)
7 goli - Kurzeja (Piast), Machno (Pogoń), Więckowski (Akademia)
6 goli - Sierant (Prokocim), Hajduga (Piast), Kalicki (Garbarnia II)
5 goli - Mach (Proszowianka), Przeniosło T. (Proszowianka), Skórski (Akademia), Pawlik (Skawinka), Goczał (Kaszowianka)
4 gole - Zębala (Podgórze), Bodzioch (Skawinka), Mrowiec (Skawinka), Ścieszka (Prokocim), Olszański (Prokocim), Konik (Pozowianka), Kominiak R. (Pozowianka), Stokłosa (Garbarnia II)
3 gole - Kwieciński (Podgórze), Muskalski (Podgórze), Śmigla (Podgórze), Owca (Piast), Stankiewicz (Prokocim), Małecki (Prokocim), Domański (Kaszowianka), Armatys (Kaszowianka), Tyrka (Proszowianka), Skwarczeński (Akademia), Żurek (Pogoń), Sadko (Lotnik), Fedoruk (Garbarnia II)
2 gole - Jamróz (Podgórze), Gorszkow (Podgórze), Pater A. (Podgórze), Chryczyk (Podgórze), Kaczor (Garbarnia II), Kawaler (Garbarnia II), Kulanica (Garbarnia II), Zygmunt (Garbania II), Kalemba (Garbarnia II), Kuraś (Lotnik), Burzyński (Skawinka), Ławrowski (Skawinka), Kominiak D. (Pozowianka), Rzeszutko (Pozowianka), Sosnowski (Pogoń), Wcisło (Akademia), Kuflik (Akademia), Góra (Akademia), Boroń (Akademia), Tomczak (Piast)