Juniorzy z KS Podgórze halowym Mistrzem Małopolski

Po sukcesach naszych zawodniczek czas na pochwalenie się osiągnięciami juniorów młodszych!

Drużyna, która po minionej rundzie awansowała do Centralnej Ligii Juniorów, w której już niedługo rozpocznie rozgrywki w ostatnią sobotę sięgnęła po tytuł halowego Mistrza Małopolski.

W finałach wystąpili mistrzowie okręgów: krakowskiego –KS Podgórze, tarnowskiego -Wolania Wola Rzędzińska, sądeckiego -LKS Szaflary iMałopolski zach. -AKS Beskid Andrychów. Grano wzespołach 6-osobowych. Mecze trwały po 30 min.

WYNIKI:
• PODGÓRZE –BESKID 8-1; gole: Bociek 3, Guja 2, Surma, Dziedzic, Strzeboński –Budka.
• SZAFLARY –WOLANIA 4-3; gole: Kasperek 3, Kulikowski –Trzpis, Wajda, Jakub Kuta.
• PODGÓRZE –SZAFLARY 7-0; gole: Bociek 2, Małota 2, Strzeboński, Gut, Płonka.
• BESKID –WOLANIA 7-1; gole: Budka 3, Mizera 3, Wdowik –Gajda.
• WOLANIA –PODGÓRZE 0-14; gole: Bociek 5, Gut 2, Dziedzic 2, Zgierski, Lesak, Płonka, Strzeboński, Dąbrowski.
• BESKID –SZAFLARY 6-2; gole: Mizera 2, Wdowik 2, Gurek, Budka –Kacperek, Kulikowski

1. Podgórze 3 9 29-1
2. Beskid 3 6 14-11
3. Szaflary 3 3 6-16
4. Wolania 3 0 4-25

NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy strzelec inajlepszy gracz turnieju: Krzysztof Bociek (Podgórze) –10 goli.

Najlepsi wposzczególnych zespołach:
• Podgórze -Miłosz Strzeboński