Juniorzy gromią Rezerwy SMS-u.

Juniorski zespół Podgórza pokonał w wyjazdowym spotkaniu drugą drużynę SMS-u, aż 9:2 !! Taki ogromny wynik był jednak spowodowany brakami kadrowymi. Nasz zespół pojechał na spotkanie "gołą" jedenastką, a w ataku grał bramkarz. Rywale natomiast rozpoczęli spotkanie w "ósemkę", a po dwudziestu minutach i kolejnych pięciu doszło dwóch graczy, ale wciąż grali w osłabieniu jednego gracza już do końca.

Przez pierwsze 20minut gry w przewadze nasi gracze zdobyli cztery gole. Najpierw gola zdobył Zalewski, który celnie dobijał dośrodkowanie Patera z rożnego. Kolejne trzy bramki były autorstwa Patera, który dwa razy celnie główkował po dośrodkowaniach Nalepki i Kołodziejczyka, a hat-tricka skompletował dzięki podaniu Piekarczyka do pustaka. Piątego gola do przerwy zdobył Piekarczyk, któremu tym razem piłkę na pustaka wyłożył Pater.
W drugiej części gry oba zespoły pozostawiały sobie dużo miejsca, dzięki czemu padło jeszcze siedem bramek. Gospodarze swoje dwie bramki zdobyli po kontratakach, natomiast przyjezdni zaaplikowali w między czasie cztery bramki. Dwie kolejne bramki zdobył Pater, który celnie główkował po dośrodkowaniach Nalepki. Kolejnego gola zdobył Piekarczyk, który znów dostał na pustaka futbolówkę od Patera. Ostatni gol był autorstwa Nalepki, który uderzył bardzo mocno i celnie w sytuacji sam na sam.