Inauguracja Juniorów Młodszych na plus.

W swoim pierwszym meczu ligowym zespół Juniorów Młodszych pokonał drużynę Płaszowianki 4:2 i zainkasował pierwszej trzy punkty. W zespole zagrało kilku trampkarzy, którzy będą systematycznie wprowadzani do zespołu.

Pierwszą bramkę zdobył Dariusz Miśkiewicz w 15 minucie, ale szybko odpowiedzieli rywale i znów był remis. Jeszcze przed przerwą zespół na prowadzenie wyprowadził Jakub Pieterwas i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:1. W drugiej połowie padł identyczny wynik, a wszystkie bramki padły w pierwszych 10 minutach. Najpierw minutę po wejściu na boisko błąd rywali wykorzystał Michał Urban, a chwilę później gola zdobył Karol Chuchro. Gospodarze zdobyli w międzyczasie swoją drugą bramkę, ale na tyle tylko było ich stać.

Skład: Wilkosz - Dzierżek (42' Chuchro), Karpiński, Kudzia, Miśkiewicz, Młynarczyk, Pater (62' Strzelec), Pieterwas, Trybulski (55' Taźbirek), Wendel, Włodek (42' Urban) oraz Rybałtowski, J.Kasprzyk