Gramy w kratkę. Nadwiślan zgarnia trzy punkty.

W meczu siódmej kolejki krakowskiej klasy okręgowej drużyna Podgórza w małych derbach uległa zespołowi Nadwiślanu 1:2. Było to pierwsze zwycięstwo tego zespołu na własnym boisku, do tej pory wygrywali tylko na wyjazdach. Pierwszą bramkę szybko, bo już w 4 minucie zdobył Grzegorz Biernacik wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.

Podgórze próbując doprowadzić do wyrównania zostało skarcone po raz drugi. W 25 minucie do bramki strzeżonej przez Artura Stachurę trafił Michał Stolarz i sytuacja zrobiła się nieciekawa. Podgórze zdobyło kontaktowego gola w drugiej połowie, a dokładnie w 59 minucie kiedy to najskuteczniejszy zawodnik, Grzegorz Pater pokonał Krzysztofa Kusia.

Więcej goli niestety w tym spotkaniu nie padło i trzy punkty zostały przy ulicy Koletek.