Grad bramek w sparingu z Orłem.

We wczorajszym dniu odbył się sparing pomiędzy dwoma klubami związanymi z Trenerem Paterem. Krakowskie Podgórze wybrało się do Ryczowa na mecz kontrolny z Orłem. W spotkaniu tym padło aż osiem bramek, pięć zdobyli gospodarze, a trzykrotnie do siatki trafili piłkarze Podgórza.

Mecz dosyć mocno rozpoczęli krakowianie, którzy przycisnęli rywali już od pierwszego gwizdka, dzięki czemu w 1 minucie padła pierwsza bramka, a zdobył ją Sapała. Wcześniej piłkę rywalowi odebrał Polny, po czym zagrał do naszego napastnika. W odpowiedzi błąd w polu karnym popełnił jeden z naszych zawodników i Jędrzejczyk znalazł się sam na sam z bramkarzem nie dając mu szans na skuteczną interwencję.

Obie ekipy stworzyły sobie w pierwszej połowie jeszcze kilka sytuacji bramkowych, ale żaden gol już nie padł.

W drugiej połowie spotkania większość sytuacji została wykorzystana przez zawodników obu ekip. Dwukrotnie do siatki trafił były zawodnik Podgórza, Adrian Pater, który wykorzystał najpierw błąd obrony i bramkarza, a następnie po krótkim rozegraniu rzutu rożnego trafił po długim rogu. Swoją bramkę dorzucił Poltavets pewnie egzekwując jedenastkę.

Po drugiej stronie boiska rzut karny na bramkę zamienił Bańka, a Polny wykorzystał prostopadłe podanie Ochałka i strzałem w długi róg pokonał Świergosza. Ostatnią bramkę zdobył Włosiak, który po szybkim kontrataku trafił z okolic 20 metra.

_________________________________________

Podgórze: Testowany (60' Testowany) - Testowany, Cichoń, Kotiv, Klupa - Niemirski, Ochałek W., Testowany, Bańka, Polny - Sapała oraz Urban, Malarz, Brown

Orzeł: Tyrała (45' Świergosz) - Matejko (45' Chlebicki P.), Pluta (45' Biela), Żuraw - Jędrzejczyk (45' Knapik), Szymula (45' Główczak), Chlebicki Ł., Drobniak (45' Testowany), Testowany (45' Włosiak) - Lisowski (45' Poltavets), Zębala (45' Pater A.)

Bramki: Sapała, Bańka (k), Polny - Jędrzejczyk, Pater A. x2, Poltavets (k), Włosiak