Falstart w sparingu.

Drużyna Podgórza w swoim pierwszym meczu sparingowym zaliczyła falstart przegrywając z A-klasowym Orłem Lubla 2:5. W pierwszej połowie zawodnicy krakowskiego Klubu zaprezentowali się średnio, nie mogąc sklecić ciekawej akcji. Najlepszą okazję, aby strzelić bramkę miał Ochałek, jednak z bliska główkował nad poprzeczką. Okazję miał także A.Pater, lecz golkiper zdołał obronić uderzenie. Rywale natomiast robili sporo szumu w obronie naszej drużyny, co przyniosło im efekt w postaci dwóch goli w pierwszej połowie.

Dużo lepiej Podgórze zaprezentowało się w drugiej odsłonie, kiedy po kilku sytuacjach zdołało wyrównać wynik spotkania po golach Muskalskiego z rzutu karnego oraz Bańki, który dobił wyplutą piłkę przez bramkarza. Dobrze zaprezentował się golkiper rywali, który obronił kilka strzałów m.in. Ochałka z bliskiej odległości czy Patera z wolnego. Raz uratowała go poprzeczka, kiedy po rzucie rożnym główkował Muskalski. Gracze Orła niestety wykorzystali błędy w obronie gospodarzy i w drugiej części gry zdołali trzykrotnie pokonać bramkarza Podgórza i spotkanie zakończyło się dość wysokim zwycięstwem przyjezdnych.

Skład: Grabowski (60' Testowany) - Urban (70' Testowany), Matoga, Muskalski, Korniejenko (65' Krzywonos) - Wiater M., Bańka, Chryczyk (30' Wiater W.), Zalewski (30' Testowany) - Pater (82' Grabowski), Ochałek