Dwa powroty do Podgórskich barw.

Zespół Podgórza przed zamknięciem okienka transferowego dokonał dwóch bardzo ważnych transferów. Po krótkiej przerwie do drużyny powrócili zawodnicy, którzy w przeszłości byli wiodącymi postaciami krakowskiego Podgórza. Obaj wystąpili już w ostatnim meczu ligowym z Prokocimiem.

Pierwszym z "nowych" piłkarzy jest Trener naszego zespołu, Grzegorz Pater, który przez najbliższe pół roku będzie występował w koszulce Podgórza na zasadzie wypożyczenia. Nasz trener w weekend rozegrał swój 21 mecz dla zespołu z Dekerta w lidze okręgowej i zaliczył przy tym dziewiątą asystę.

Drugim z nowo pozyskanych zawodników jest obrońca Michał Kierot, który występował ostatnio w Wolnych Kłaj. Jego transfer jest definitywny, a w derbowym pojedynku zagrał pół godziny. Był to jego 43 mecz w barwach Podgórza.