Dwa hat-tricki przy Dekerta!

Grad bramek mogli podziwiać kibice Podgórza w sobotnim meczu z Centrum Zdrowia Tuchovia Tuchów - Kobieca sekcja piłki nożnej! Już po pierwszych 15 minutach, za sprawą trzech bramek Aleksandry Chmury osiągnęłyśmy bezpieczną przewagę. Drugiego hat-tricka dla naszej drużyny zapewniła Monika Markiewicz, podwyższając wynik na 6:0. Po jednym trafieniu zaliczyły: Magda Cieślik i Małgorzata Borgosz, a trafienie samobójcze drużyny z Tuchowa ustaliło wynik na 9:0. Dziękujemy drużynie z Tuchowa, która mimo gry w osłabieniu walczyła do końca i pokazała sportowego ducha .

Joanna Haracz (GK) - Karolina Nowakowska (C), Aleksandra Staniszewska (Nikola Żywiecka), Natalia Pańszczyk - Iwona Klimkiewicz (Kasia Chlebda), Małgorzata Borgosz, Urszula Cop (Anna Szydło), Magda Cieślik, Eva Liścioch - Monika Markiewicz, Aleksandra Chmura

Trener: Katarzyna Sołtysińska