Derbowo na pożegnanie.

W nadchodzącą sobotę (17.06) zespół Podgórza rozegra swój ostatni mecz w tym sezonie. Nasza drużyna na własnym boisku podejmie w derbowym pojedynku rezerwy Garbarni.

Drugi zespół Garbarni ma w tej chwili 42 punkty i powalczy o zakończenie sezonu na wysokim czwartym miejscu. Podopieczni Grzegorza Patera będą mieli okazję do łagodnego pożegnania się z ligą okręgową przynajmniej na rok, gdyż strata do bezpiecznej pozycji jest zbyt duża.

W bezpośrednich pojedynkach obu drużyn lepiej wypada zespół z Rydlówki. Z 12 spotkań wygrali oni sześć, dwukrotnie padł remis, a nasz zespół wygrał czterokrotnie. Ostatnie dwa spotkania nie są mile wspominane przez naszych piłkarzy, gdyż ulegliśmy rywalom w wysokich rozmiarach (6:1, 7:2)

Spotkanie rozpocznie się tak jak wszystkie pozostałe mecze, o godzinie 14.00 na sztucznym boisku przy ulicy Dekerta 21.