Bardzo wysoka porażka z beniaminkiem.

W meczu dziewiątej kolejki krakowskiej klasy okręgowej podopieczni Grzegorza Patera ulegli dość wysoko jednemu z beniaminków, Iskrze Radwanowice aż 6:0. Podgórze przystąpiło do tego meczu bez pauzującego Michała Pitali oraz kapitana Wojciecha Ochałka.

Prawie wszystkie gole padły w drugiej części meczu. Tylko raz przed przerwą udało się gospodarzom pokonać Artura Stachuę, a gola zdobył Krzysztof Chromiec w 43 minucie. Chwilę wcześniej arbiter nie uznał zdobytej naszym zdaniem prawidłowo bramki Grzegorza Patera i dzięki temu to rywale mogli cieszyć się z prowadzenia.

Po zmianie stron piłkarze Iskry obnażyli wszystkie słabości naszej ekipy i wbili nam pięć bramek. Zaraz na początku szybkie dwie bramki zdobyli Michał Jaszczyński oraz ponownie Chromiec. W 66 minucie wynik podwyższył Grzegorz Ziobro, a po pięciu minutach do siatki trafił Patryk Leftwich. Na dziesięć minut przed końcem meczu wynik ustalił zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu Ziobro.