3:0 w trzeciej kolejce

W minioną sobotę przy Dekerta 21 podjęłyśmy zawodniczki Iskry Brzezinka, które w poprzednim sezonie walczyły na boiskach drugoligowych. Mecz od początku był wyrównany i każda z drużyn miała swoje sytuacje bramkowe. Kibice doczekali się gola jednak dopiero w końcówce pierwszej połowy. Bramkę dla Podgórza zdobyła Aleksandra Chmura.

Druga połowa to z jednej strony walka Podgórzanek o podwyższenie prowadzenia, z drugiej próby wyrównania wyniku przez Iskrę. Podobnie jak w pierwszej połowie kluczowe okazały się ostatnie minuty. W doliczonym czasie gry najpierw bramkarkę Iskry pokonała strzałem z dystansu Daria Kokoszka. Potem, po faulu na Karolinie Gryc i podyktowanym rzucie karnym wynik spotkania na 3:0 ustaliła Marlena Brzeszczyńska.